• Zobacz jak pracujemy!

  • Naprawa i modyfikacje oświetlenia LED

  • Diody LED

    Montaż, wymiana, serwis.
  • 1
  • 2
  • 3
Zapraszamy na nasza nowa stronę: www.przerobkalampusa.pl

Oferujemy adaptację lamp USA do wersji zgodnej z normami w EU. Nasze lampy nigdy nie mają problemów z przeglądami, nie rozklejamy kloszy, diagnosta nie będzie miał wątpliwości czy lampa była otwierana czy nie. Każda adaptacja jest możliwe jak najbardziej zgodna z jej europejskim odpowiednikiem. Współpracujemy z wieloma firmami które sprzedają lampy EU i na bieżaco mamy możliwość porównania parametrów.
Większość lamp można również doposażyć w kierunkowskazy dynamiczne/matrix/pływające. Adaptujemy tylko lampy tylnie, nie zajmujemy się adaptacją przodów, ale mamy kontakt z firmami które mogą pomóc.
 
Kilka przydatnych informacji odnośnie procesu adaptacji lamp i późniejszych działań które otrzymaliśmy od naszych stałych klientów:
 
Proces adaptacji oświetlenia samochodu można podzielić na dwie części, adaptacja lamp i adaptacja instalacji elektrycznej.
Proces adaptacji oświetlenia to zazwyczaj zmiana barwy kierunkowskazu, dołożenie przeciwmgielnego, seperacja stopu z kierunkowskazem i podpięcie do osobnego pinu w wtyczce w lampie. Jeśli ilość pinów/szpilek w wtyczce jest niewystarczająca, wypuszczamy na zewnatrz lampy kabel który należy podpiać pod instalację elektryczną.
 
W procesie adaptacji instalacji wyróżnia się dwa główne schematy:
 
1. Kodowanie lamp i ewentualny montaż przycisku do przeciwmgielnego w kabinie + wiązka do lampy od przeciwmgielnego. Czasami trzeba zamienić piny/szpilki w wtyczce jednak są to odosobnione przypadki.
Kodowanie polega na fizycznym podpięciu zewnętrznego interfejsu wraz z laptopem i zmianie konfiguracji zasad dot. oświetlenia. Często przy okazji zmienia się język komputera, odblokowywuje mapy itd.
 
2. Klasyczna adaptacja przeznaczona głównie dla samochodów typowo amerykańskich i starszych gdzie nie ma możliwości przeprowadzenia kodowania za pomocą komputera.
Tylne kierunkowskazy podłącza się pod przednie, a stop pod trzecie światło stopu. Z przeciwmgielnym sytuacja taka sama jak w punkcie 1.
 
 

Nasze najświeższe realizacje można znaleźć w linku poniżej:

www.facebook.com/CyberTekPolska/ - nie wymaga posiadania konta na facebooku

262608