• Zobacz jak pracujemy!

  • Naprawa i modyfikacje oświetlenia LED

  • Diody LED

    Montaż, wymiana, serwis.
  • 1
  • 2
  • 3

Z zawodu jestem informatykiem, elektronikiem, muzykiem, oraz realizatorem dźwięku tel: 663843201                                                                                                                                                                       

Moja przygoda z lampami LED zaczęła się w roku 2014 za sprawą wadliwej lampy w moim samochodzie. Serwis upierał się, że dopuszczalne są owady, oraz wilgoć w lampach ponieważ są one szczelne ale niehermetyczne. Otrzymałem pomoc z wielu miejsc jednak producent trwał przy swoim. Sprawa stała się popularna w internecie, zdobyła 40.000 wyświetleń w serwisie wykop. Tuż po zakończeniu gwarancji doszło do usterki lampy, więc postanowiłem się przekonać jaka była przyczyna. Lampę naprawiłem i zdecydowałem że pomogę innym zmotoryzowanym z podobnymi problemami. Na dzień dzisiejszy czyli listopad 2017 przez moje ręce przewinęło się już 1500 lamp, zarówno w postaci naprawy, jak i adaptacji czy innej modyfikacji. Mogę się również pochwalić faktem że spośród tak dużej liczby zaledwie 10 usług skończyło się pozytywnie zakończoną reklamacją.


Obecnie firma rozrosła się i stała się bardziej elastyczna. Świadczymy usługi nie tylko w Polsce ale i na cały świat. 

W 2016r zostaliśmy wybrani przez  Auto-Świat do przeprowadzenia wywiadu, który następnie znalazł się w gazecie, oraz w internecie.

   

Jesteśmy otwarci na pomysły klientów, realizujemy nawet najbardziej złożone projekty, jednak nie używamy chińskich światełek. Używamy elektroniki tylko naszej własnej produkcji, gdyż tylko wtedy możemy być pewni że są odpowiedniej jakości. Niestety przekłada się to na cenę, ponieważ chińskie zabaweczki zawsze będą dużo tańsze, od indywidualnie zaprojektowanej elektroniki, tylko czy warto tracić czas na reklamacje jeśli może być, raz a dobrze?

 

Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć oraz filmów na naszym FB:

www.facebook.com/cybertekpolska

Prezes zarządu/główny technik, Konrad

 

 

064467